Paskambinkite
+ 370 630 00 962
Parašykite
info@mitrena.lt
Susisiekite
Mitrena
LT  |  EN  |  RU
Apie mus

MŪSŲ PASLAUGOS – KELIAS Į JŪSŲ SĖKMĘ

UAB „Mitrena“ sėkmingai veikianti transporto, logistikos ir prekybos įmonė, įkurta 2004 m., teikia krovinių gabenimo paslaugas Europos automobilių keliais ir siūlo visą paslaugų paketą – nuo smulkių (express tipo) ir dalinių krovinių pervežimo iki pilnų krovinių gabenimo.

EFEKTYVUS PASLAUGŲ VALDYMAS

Mūsų įmonei būdingas novatoriškas požiūris į krovinių pervežimų organizavimą, siekiant efektyviai atlikti kiekvieną užduotį ir patenkinti klientų poreikius. Visada tiksliai galime informuoti klientus apie tikslią krovinių buvimo vietą. Darbas organizuotas taip, kad bet kuriuo paros metu mūsų klientai ir partneriai gali susisiekti su mumis.

JŪSŲ PATIKIMAS PARTNERIS

Užsakovams, klientams esame garbingi ir profesionalūs partneriai. Mūsų kredo – “Bendradarbiavimas turi būti abiem pusėm naudingas bei stabilus”.

UAB „Mitrena“, siekia būti patikimu bei ilgalaikiu verslo partneriu, stengiasi užtikrinti savo klientams malonų bei profesionalų aptarnavimą.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, UAB „Mitrena“ tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su UAB „Mitrena“ slapukų politika.