Paskambinkite
+ 370 630 32 919
Parašykite
info@mitrena.lt
Susisiekite
Mitrena
LT  |  EN  |  RU
Paslaugos

Krovinių vežimo paslaugos

Krovinių pervežimas kelių transportu – pagrindinė įmonės veikla. Turėdami savo sunkvežimių bei puspriekabių parką galime garantuoti patikimas tarptautinio pervežimo paslaugas. Mūsų įmonė užsiima standartinių krovinių pervežimu (pilni FTL ir daliniai kroviniai LTL). Negabaritinių krovinių, didelio tūrio krovinių pervežimu. Pavojingų krovinių gabenimu (ADR). Krovinių pervežimu, kuriems būtinas temperatūros režimas.

Pagrindinės pervežimų kryptys: Europa, Rusija ir Vidurinė Azija.

Vykdydami užsakymus, ypatingą dėmesį skiriame pristatymo terminams, reguliariai ir operatyviai teikiame informaciją apie transporto priemonių buvimo vietą, atvykimo laiką. Visi vilkikai atitinka Euro 6 standartus.

Logistika

Įmonei nuolat augant bei plečiantis, atsirado poreikis įkurti logistikos padalini, kurio tikslas – specializacija tam tikroje bendrovės paslaugų srityje, kad būtų galima greičiau reaguoti į rinkos pokyčius, prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų.

Šiuo metu siūlome komercinių, muitinės, temperatūrinių sandėlių paslaugas. Trumpalaikis ir ilgalaikis sandėliavimas, 3PL – kontraktinės logistikos paslaugos. Užsakymų, ataskaitų ir kitų reikalingų dokumentų administravimas. Dokumentų paruošimas eksporto, importo, tranzito procedūroms ir kliento atstovavimas deklaruojant prekes muitinėje.

Krovinių gabenimas mikroautobusais

Krovinius vežame ne tik sunkiuoju transportu, bet ir mikroautobusais. Vežame krovinius Lietuvoje ir Europoje . Šis transportavimas leidžia mums pristatyti jūsų krovinį žymiai sparčiau, saugiai ir užtikrintai. Mūsų įmonė įsipareigoja laikytis pristatymo tvarkaraščio ir informuoti savo klientus, apie krovinio padėti viso pervežimo metu.

Siuntos Europos Sąjungoje. Nuo šiol partneriams papildomai teikiame dviejų tipų paslaugas:

  • Express (1-2d.d.)
  • Economy (3-4d.d.) siuntų pristatymą po visą Pasaulį iki 70 kg.

Teikiamia mikroautobusų su vairuotojais nuomos/subrangos paslauga.

Paslaugų geografija

TARPTAUTINIAI PERVEŽIMAI EUROPOJE

PERVEŽIMAI IŠ EUROPOS Į RUSIJĄ

PERVEŽIMAI Į VIDURINĘ AZIJĄ

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, UAB „Mitrena“ tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su UAB „Mitrena“ slapukų politika.